Akinių lęšiai tipas

Vieno židinio (monofokaliniai) akinių lęšiai

Šie akinių lęšiai skirti išspęsti paprastus regėjimo sutrikimus – žmonėms, kurie nemato į toli ar arti (trumparegiams (myopia) arba toliaregiams (hyperopia).

Lęšių pasirinkimo vadovas

Standartiniai lęšiai yra tie, kurie jau yra gamintojo sandėliuose, jie yra nedidelio diapazono stiprumo ir su skersmens apribojimais (sf + / – 4,00 Cyl +/- 2,00, skersmuo 70 neigiamas, 65 – teigiamas) kas aiškiai neleidžia gauti geriausio rezultato dėl apribojimų.
Konstrukciniai RX lęšiai yra specialiai pagaminti pagal akių receptą ir neturi jokių apribojimų, kas užtikrins ne tik ryškų regėjimą, bet ir norimą efektą nešiojant akinius.
Pavyzdys: jei Jūsų receptas yra paprastas (sf +2,00 cil. +1,00), rinkitės standartinius lęšius. Jei turite receptą (sf +5,00 Cyl +2,00), siūlome rinktis konstrukcinius lęšius su atitinkamu lūžio rodikliu, nes ploninti akinių lęšiai užtikrins maksimalų komfortą ir geresnį estetinį vaizdą.

 

Užsakydami progresinius korekcinius akinius, turite nurodyti atstumą tarp vyzdžių , kaip parodyta paveikslėlyje šone

Progresiniai lęšiai

Pagrindinis šių lęšių bruožas – akinių lęšio paviršius yra suskirstytas į tris dalis, viršutinė dalis skirta regėjimui į tolį, vidurinė zona skirta žiūrėjimui į vidutinį atstumą, apatinė į artimą atstumą.

Užsakydami progresinius korekcinius akinius, turite nurodyti atstumą tarp vyzdžių ir montavimo aukštį nurodytuose laukuose, kaip parodyta paveikslėlyje šone

Akinių rėmelis

Progresiniai standartiniai lęšiai

Technologiškai itin pažangūs progresiniai lęšiai gaminami naudojant Free Form technologiją. Šių lęšių dizainas yra tik minkštas, renkantis šiuos lęšius bus mažiau atsižvelgiama į individualius kliento parametrus.

Tai puikus pasirinkimas pradedantiesiems progresinių lęšių nešiotojams.

Prie šio lęšių dizaino klientai pripranta lengvai ir greitai.

Garantuojama regėjimo zonų simetrija.

Tai geriausias kokybės ir kainos santykis renkantis progresinius lęšius.

Progresiniai top lęšiai

Tai aukščiausios kokybės individualizuoti progresiniai lęšiai. Platesnis ir stabilesnis matymo laukas. Optimali regėjimo kokybė nešiojant dideles ir sudėtingas dioptrijas.

Ryškus, natūralus ir tolygus vaizdas bet kokiu atstumu: arti, toli ir vidutiniu atstumu.

EstherOptica Stilingi itališki akiniai

Italijoje 35 metų patirtį turinti optika „Estheroptica akiniai“ maloniai kviečia visus į naują elektroninę optikos parduotuvę. Stilingi itališki akiniai, siunčiami tiesiai iš Italijos.

Itališki akiniai internetu nuo 1980

Pirkti internetinėje parduotuvėje EstherOptica Akiniai yra lengva, saugu ir garantuota!

Pradėti pokalbį
1
Reikia pagalbos?
Kuo galime jums padėti?
Powered by

This website uses cookies to improve your experience. more information

This website uses cookies to improve your experience.

Chiudi