Pristatymo-grąžinimo sąlygos | Stilingi Akiniai nuo saulės ir Akinių rėmeliai.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Pristatymo-grąžinimo sąlygos

Pristatymo-grąžinimo sąlygos

Keitimas ir grąžinimas

Jei esate registruotas vartotojas, tvarkykite grąžinimą per MANO PASKYRA arba ATSISIŲSKITE FORMĄ

Privaloma užpildyti Grąžinimo formą bei nurodyti prekės grąžinimo priežastį. Grąžinimas be užpildyto dokumento negalimas. 

Klientas turi teisę per 14 dienų (skaičiuojant nuo gavimo dienos) grąžinti prekę ***. Kurjerio kvitas yra prekės pristatymo datos patvirtinimas. Grąžinamos prekės turi būti nepanaudotos ir nepažeistos. Vienas iš reikalavimų – išsaugokite originalią pakuotę. Jei norite grąžinti akinius nuo saulės ar rėmelius per 14 dienų nuo įsigijimo dienos, reikalaujame, kad grąžintumėte visą gaminį. Įskaitant pakuotę, akinių dėklą, viską, kas buvo pakuotės viduje, bet kokias valymo šluostes ir visus identifikavimo lipdukus arba etiketes. Kitaip tariant, produktas turi būti lygiai toks pat, kaip ir gavus. Produkto komplektacija grąžinimui nepilna, jei trūksta bent vieno iš šių elementų. Prekių atgal nepriimame, jei trūksta kažko iš komplektacijos arba daiktas yra sugadintas. Taip pat būtina pridėti pirkimo sąskaitą- faktūrą( invoice).

****NEGALIMOS GRĄŽINTI PREKĖS:

1. Korekciniai akiniai yra medicinos prietaisai (priemonės), pagaminti pagal vartotojo individualų užsakymą, todėl už įsigytus ir nenešiotus, kokybiškus akinius, kurie nepatinka dėl spalvos, formos ir t.t., pinigų grąžinimas negalimas. Kitos negrąžinamos prekės: spalvoti kontaktiniai lęšiai, atidarytos kontaktinių lęšių pakuotės ir bet kokia kita jau panaudota prekė.

2. Grąžinti galima tik tas prekes, kurios pirkimo metu tinklapyje pažymėtos kaip Turime. Prekės, pažymėtos kaip Išankstinis užsakymas arba užsakytos pagal Siųsti užklausą negali būti grąžinamos, nes tai spec. užsakymo prekė, kuri negrąžinama.

PAŽEISTOS PREKĖS GRĄŽINIMAS

Gavęs pažeistą prekę pirkėjas turi pranešti apie tai gavimo dieną ir nedelsiant atsiųsti sugadintos ar pažeistos prekės nuotraukas el. paštu bei per 14 dienų nuo gavimo dienos išsiųsti pardavėjui.

1. Norint pakeisti pažeistą prekę į kitą, sugadintos prekės grąžinimo ir naujos pakeistos prekės pristatymo išlaidas padengia Estheroptica. 
2. Kai pirkėjas pageidauja grąžinti pažeistą prekę, nekeičiant jos kita, Estheroptica grąžina visą sumokėtą sumą už prekę.
 
Gavę prekę ir patikrinę pažeidimus, pervedame sumokėtą sumą į nurodytą banko sąskaitą.


Grąžinimas dėl bet kokios su pirkėju susijusios priežasties:

Prekės grąžinamos pardavėjo nurodytu adresu.
Grąžinimas vykdomas tik per kurjerių tarnybą (ją savo nuožiūra pasirenka siuntėjas). Grąžinimas registruota pašto siunta ar bet kokiu kitu būdu negalimas. Grąžintų prekių išsiuntimo įrodymas – prekės sekimo kodas arba registracijos numeris. Visada įsitikinkite, kad jį turite, nes jums gali prireikti, jei iškiltų problemų dėl grąžinto paketo.

Pirkėjas pristatymo 14.90€ negrąžinamas ir grąžinimo išlaidas. Gavę prekę ir patikrinę komplektaciją bei prekės kokybę, pervedame sumokėtą sumą į nurodytą banko sąskaitą (remiantis Europos sąjungos vartotojų teisės).
***Kiekvienas mūsų produktas turi specialią etiketę su įmonės logotipu. Produkto negalima grąžinti, jei etiketė pašalinta ar kitaip sugadinta.

Stilingi Itališki Akiniu remeliai

Adresas grąžinimui:

Estheroptica MB J. Tallat-Kelpšos gatvė 5, Marijampolė, LT-68152

 info@estheroptica.lt   +37063891656

Bendrosios sutarties nuostatos taikomos komercinio sandorio, įvykdyto mūsų tinklapyje, atveju.

Apsipirkimo Europoje taisyklės

Slapukų politika | Privatumo politika | Keitimas ir grąžinimas

Copyright © 2020 Estheroptica "MB" | Marijampolė - Lietuva,  Įmonės kodas 305442801 | Powered by: The Digital World

Esama svetainė uždaroma, eiti į naują mūsų tinklapio versiją

gaukite 10% sveikinimo nuolaidą. 

kupono kodas: