Apie mus

Estheroptica - tai aistros ir kompetencijos istorija.

Nuo pirmosios optikos laboratorijos iki šiuolaikinių optikos parduotuvių.

1980-aisiais Capistrello buvo įkurta "Roma 218", "Ottica Esther S.A.s." foto optikos, kurios netrukus tapo pirmąja "Marsica" laboratorija, galinčia pasiūlyti puikias įrašų ir nuotraukų spausdinimo paslaugas.

Tai buvo progreso ir pokyčių metai, taigi Campoli šeima nusprendė investuoti širdį ir sielą į naują projektą ir sukurti kompaniją, turinčią geriausią įrangą bei tapti kontaktinių lęšių pradininke.

90-aisiais nuspręsta atidaryti dvi naujas optikas - vieną Avezzano savivaldybėje ir kitą "Cappelle dei Marsi" savivaldybėje "Superal" prekybos centre. Bet tai dar ne viskas. 2008 m. atidaryta optika Avezzano savivaldybės komercinėje zonoje, kita - 2015 m. - Lietuvos sostinėje Vilniuje - prekybos centre GO 9.

"Estheroptical" istorija - tai istorija, kurią kūrė šeimos vertybės, puikus profesionalumas ir ypatingas požiūris į kliento pageidavimus. Dabar savininkams padeda kompetentinga specialistų komanda, nuolat besitobulinanti optikos ir optometrijos sektoriaus naujienose. Mus skatina vienas tikslas - apsaugoti akių sveikatą ir išlaikyti aukštą paslaugų kokybę.

Šiandien "Estheroptica" yra "LUXOTTICA STARS" atstovas ir siūlo savo klientams geriausius bei eksliuzyvinių prekės ženklų akinius. Estheroptica prekiauja ir įvairiais akinių lęšiais - tai ir progresiniai, monofokaliniai, skirti skaitymui bei presbiopiniai, naujos kartos poliaziruoti bei fotochrominiai ir t.t. Platus ir kontaktinių linzių asortimentas - tai ir koreguojančios regėjimą, multifokalinės bei spalvotos linzės. Viskas skirta Jūsų regėjimo ryškumui ir aštrumui.

3Parduotuvės
+35Daugiametė prekybinė patirtis
+100Prekiniai ženklai parduotuvėje
+7000Modeliai pagal užsakymą
 

Gaukite 15 € nuolaidą!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 15 € nuolaidą pirmam apsipirkimui!

AKINIAI IŠ ITALIJOS

EstherOptica Stilingi itališki akiniainuo 1980

Italijoje 35 metų patirtį turinti optika „Estheroptica akiniai“ maloniai kviečia visus į naują elektroninę optikos parduotuvę. Stilingi itališki akiniai, siunčiami tiesiai iš Italijos.

Itališki akiniai internetu

Pirkti internetinėje parduotuvėje EstherOptica Akiniai yra lengva, saugu ir garantuota!

Akiniai nuo saulės – Akinių rėmelis -Kontaktiniai lęšiai – Akiniai lęšiai – Lęšiai spalvoti – Akinių Remeliai –

Stilingi akiniai -Itališki akiniai nuo 1980 – Stilingi Korekciniai akiniai – Essilor lesiai – Bod lesiai – Korekciniai lęšiai


Terms and Conditions: EN - IT -RU - LT