Bendrosios nuostatos

 

Estheroptical srl Via Tiburtina Valeria km 112.500 67068 Cappelle dei Marsi (AQ)

Legal and administrative residence:

ITALIA

Via Vicolo Balduini 8 67068 Subiaco (ROMA)

REA Code  RM-1193943

P.I IT09865701008

 

LITHUANIA

Mokolų g. 63-27, LT-68163 Marijampolė

Dati di registrazione azienda: Įmonės kodas 303572486 PVM mokėtojo kodas LT100009495710

Sutarties sąlygos

Užsakymo realizacija tinklapyje www.estheropticaonline.lt patvirtina, kad klientas susipažino ir sutiko su sutarties sąlygomis. Be to tai yra patvirtinimas, kad kontaktinius lęšius, pirktus tinklapyje paskyrė specialistas (optikas arba oftalmologas), kuris stebi paciento regėjimo būklę, atlikdamas profilaktinį patikrinimą bent kartą į metus. www.estheropticaonline.lt neprisiima jokios atsakomybės, jeigu lęšiai pakenks sveikatai, nes klientas perka tik tuos lęšius, kurie buvo patikrinti ir išrašyti specialisto nurodymu. Lęšiams skiriamas ypatingas dėmesys, naudojimas ir priežiūra atliekama atitinkamai optiko ar oftalmologo rekomendacijoms ir atitinkamai nurodymams, esantiems naudojimo instrukcijoje. Parduodami akinius mes turime būti tikri, kad jų gradacija atitinka tai, kuri nurodyta specialisto (optiko arba oftalmologo).

Estheroptica suteikia mums teisę keisti kainas, kurios nurodytos mūsų tinklapyje, taip pat leidžia taisyti bet kokio tipo klaidas: kompiuterines, technines, o taip pat tokias, kaip kainos, akinių spalva ir t.t., neatsižvelgiant į tai, kad skiriame ypatingą dėmesį siekdami išvengti klaidų.

Estheroptica turi teisę atšaukti užsakymą net tokiu atveju, kai užsakymas patvirtintas, jeigu jame nurodyta klaidinga arba netiksli informacija.

Siuntimo – gavimo kaina

Siuntimo išlaidos perkant iki 50 eurų yra 15 eurų Lietuvos ir ES šalims, 10 eurų – Italijai ir 40 eurų kitoms šalims. Jei perkate už 50 eurų ar daugiau, pristatymo paslauga yra nemokama Italijai ir Lietuvai, 10 eurų ES šalims ir 40 eurų kitoms šalims. Prekės bus pristatytos nurodytu adresu  7d.d. laikotarpyje per UPS kurjerį. Mokestis už skubų pristatymą per kurjerį DHL  24–48 valandų laikotarpyje yra 15 eurų Lietuvai ir ES šalims, 10 eurų Italijai ir 40 eurų kitoms šalims.

Tokiu atveju, kai užsakomi progresiniai akiniai, pristatymo laikas ilgėja dėl progresinių stiklų reguliavimo ir rėmelio tipo. Maksimalus laikas, skirtas tokiems akiniams pagaminti yra 10 dienos. Jeigu tokio tipo prekės užsakymo metu neturime, klientui apie galimą pristatymo laiką pranešame jo nurodytu elektroniniu paštu.

Muito ir kiti mokesčiai

Muito mokestį, jei toks priskaičiuojmas, sumoka klientas. Jeigu klientas atsisako mokėti muito mokestį, Estheroptica negrąžina apmokėjimo už pirkinį ir prekės atgal nepriima.

Garantijos

Saulės akiniams ir akiniams, koreguojantiems regėjimą – 2 metai. Garantiniu laikotarpiu nemokamai šalinami defektai, atsiradę dėl gamintojo kaltės, naudojant originalias detales. Akiniai grąžinami į centrinį sandėlį ir pašalinus defektus išsiunčiami pirkėjui, siuntimo išlaidas apmokant pardavėjui. Jei defektai atsirado pirkėjui mechaniškai paveikus akinius, tai jie nėra defektai, atsiradę dėl gamintojo kaltės ir garantinis aptarnavimas netaikomas.

Kontaktiniai lęšiai: brokuotų kontaktinių lęšių atveju 100℅ nemokamas keitimas.

Kliento duomenys ir jų naudojimo privatumas

Visi duomenys apie klientą apdorojami atitinkamai įstatymui 679/2016. Asmeniniai duomenys ir duomenys apie užsakymą įtraukiami į atitinkamą duomenų banką (užsakymo ir siuntimo formavimui, o taip pat naujienų apie www.estheroptica.com siuntimui kliento nurodytu el. paštu). Klientas bet kokiu momentu gali pareikalauti pakeisti arba ištrinti duomenis apie jį.

Kliento kredito kortelės duomenys apdorojami tik per atitinkamą serverį, www.estheropticaonline.lt neturi jokios prieigos prie jo.

Keitimas ir grąžinimas

Klientas turi teisę per 14 dienų (skaičiuojant nuo gavimo dienos) grąžinti prekę. Kurjerio kvitas yra prekės pristatymo datos patvirtinimas. Grąžinamos prekės turi būti nepažeistos, originalioje pakuotėje ir kitaip atitikti pirkimo metu buvusią būklę. Negrąžinamos prekės: spalvoti kontaktiniai lęšiai, atidarytos kontaktinių lęšių pakuotės ir bet kokia kita jau panaudota prekė.
Grąžindamas klientas privalo raštu nurodyti, dėl kokios priežasties grąžinama prekė.

Grąžinimo būdas: „Estheroptica“ siunčia savo kurjerį dėl prekių grąžinimo kliento nurodytu adresu, grąžinimo kaina klientui 10 eurų Italijoje ir Lietuvoje, 15 eurų ES ir 40 eurų kitoms pasaulio šalims.

Estheroptica grąžina kliento sumokėtą sumą į jo nurodytą banko sąskaitą.

 

Adresas grąžinimui:

Estheroptical

Via Tiburtina Valeria km 112

Cappelle dei Marsi (AQ)

67068 Italy

Bendrosios sutarties nuostatos taikomos komercinio sandorio, įvykdyto mūsų tinklapyje, atveju.

Pradėti pokalbį
1
Reikia pagalbos?
Kuo galime jums padėti?
Powered by

This website uses cookies to improve your experience. more information

This website uses cookies to improve your experience.

Chiudi