Akcija!

Ray-Ban Akiniai 1601 VISTA 3542 48 Akinių rėmeliai Unisex

Original price was: €79,20.Current price is: €57,60.

TURIME (galimas pristatymas per 48val.)

Estimated delivery on 23 liepos - 1 rugpjūčio, 2024

  PRISTATYMO MOKESTIS

  Pristatymo mokestis per 14d.dd. 9,90€ arba per 48val. kaina 28€ (* šis būdas negali būti taikomas prekėms pagal išankstinį užsakymą). Skubus pristatymas per 48val. nėra galimas, kai užsakymas atliekamas penktadienį po 10val. bei savaitgaliais ir švenčių dienomis. Kai užsakoma penktadienį, šeštadienį arba sekmadienį – pristatymas antradienį.
  Savaitgaliais ir švenčių dienomis užsakymų nesiunčiame.
  Numatomas pristatymo laikas skaičiuojamas nuo tada, kai siuntinys išsiųstas, o ne nuo užsakymo priėmimo laiko.
  Atsižvelgiant į švenčių dienų trukmę – pristatymas sekančią dieną joms pasibaigus.

  Apmokėjimą atliekant bankiniu pavedimu būtina atsiųsti banko pavedimo kopiją į email info@estheroptica.lt 

  Tokiu atveju, kai užsakomi progresiniai akiniai, pristatymo laikas ilgėja dėl progresinių stiklų reguliavimo ir rėmelio tipo. Maksimalus laikas, skirtas tokiems akiniams pagaminti yra 10 dienos. Jeigu tokio tipo prekės užsakymo metu neturime, klientui apie galimą pristatymo laiką pranešame jo nurodytu elektroniniu paštu.

  Keitimas ir grąžinimas

  Privaloma užpildyti Grąžinimo formą bei nurodyti prekės grąžinimo priežastį. Grąžinimas be užpildyto dokumento negalimas. 

  Klientas turi teisę per 14 dienų (skaičiuojant nuo gavimo dienos) grąžinti prekę ***. Kurjerio kvitas yra prekės pristatymo datos patvirtinimas. Grąžinamos prekės turi būti nepanaudotos ir nepažeistos. Vienas iš reikalavimų – išsaugokite originalią pakuotę. Jei norite grąžinti akinius nuo saulės ar rėmelius per 14 dienų nuo įsigijimo dienos, reikalaujame, kad grąžintumėte visą gaminį. Įskaitant pakuotę, akinių dėklą, viską, kas buvo pakuotės viduje, bet kokias valymo šluostes ir visus identifikavimo lipdukus arba etiketes. Kitaip tariant, produktas turi būti lygiai toks pat, kaip ir gavus. Produkto komplektacija grąžinimui nepilna, jei trūksta bent vieno iš šių elementų. Prekių atgal nepriimame, jei trūksta kažko iš komplektacijos arba daiktas yra sugadintas. Taip pat būtina pridėti pirkimo sąskaitą- faktūrą( invoice).

  Plačiau apie Keitimas ir grąžinimas sąlygas skaitykite

Aprašymas

Ray-Ban Akiniai 1601 VISTA 3542 48 Akinių rėmeliai Unisex. Kolekcijoje derinamos stilingos akinių formos su plačia spalvų palete.
Akinių lęšio plotis 48 (kiti akinių matmenys)

48 Valandų pristatymas

48 Valandų pristatymas

Gamintojo garantija

Gamintojo garantija

Pinigų grąžinimo garantija

Pinigų grąžinimo garantija

Papildoma informacija

Prekės ženklas

Modelis

Spalva

Akinių lęšio plotis

Tarpnosė

Kojelės ilgis

Lytis

Akinių tipas

Kaina be nuolaidos