Skip to main content

Akiniai Iš Italijos

Rodoma 28–36 iš 36

Rezervuokite pokalbio laiką su konsultantu

48 Valandų pristatymas

Gamintojo garantija

Pinigų grąžinimo garantija

Atsiskaitymas dalimis su MOKI3 Estheroptica

Atsiskaitymas dalimis su MOKI3

Estheroptica
tai aistros ir kompetencijos istorija

Nuo pirmosios optikos laboratorijos iki šiuolaikinių optikos parduotuvių.

1980-aisiais Capistrello buvo įkurta “Roma 218”, “Ottica Esther s.a.s.” foto optikos, kurios netrukus tapo pirmąja “Marsica” laboratorija, galinčia pasiūlyti puikias įrašų ir nuotraukų spausdinimo paslaugas.

Tai buvo progreso ir pokyčių metai, taigi Campoli šeima nusprendė investuoti širdį ir sielą į naują projektą ir sukurti kompaniją, turinčią geriausią įrangą bei tapti kontaktinių lęšių pradininke.

Daugiau

90-aisiais nuspręsta atidaryti dvi naujas optikas – vieną Avezzano savivaldybėje ir kitą “Cappelle dei Marsi” savivaldybėje “Superal” prekybos centre. Bet tai dar ne viskas. 2008 m. atidaryta optika Avezzano savivaldybės komercinėje zonoje, kita – 2015 m. – Lietuvos sostinėje Vilniuje – prekybos centre GO 9.

“Estheroptical” istorija – tai istorija, kurią kūrė šeimos vertybės, puikus profesionalumas ir ypatingas požiūris į kliento pageidavimus. Dabar savininkams padeda kompetentinga specialistų komanda, nuolat besitobulinanti optikos ir optometrijos sektoriaus naujienose. Mus skatina vienas tikslas – apsaugoti akių sveikatą ir išlaikyti aukštą paslaugų kokybę.

Šiandien “Estheroptica” yra “LUXOTTICA STARS” atstovas ir siūlo savo klientams geriausius bei stilingi itališki akiniai. Estheroptica prekiauja ir įvairiais akinių lęšiais – tai ir progresiniai, monofokaliniai, skirti skaitymui bei presbiopiniai, naujos kartos poliaziruoti bei fotochrominiai ir t.t. Platus ir kontaktinių linzių asortimentas – tai ir koreguojančios regėjimą, multifokalinės bei spalvotos linzės. Viskas skirta Jūsų regėjimo ryškumui ir aštrumui.

Mūsų tinklapiai :

Esama svetainė uždaroma, eiti į naują mūsų tinklapio versiją. 

5% nuolaida atsiskaitan